top of page

SZKOLENIE 

STANIE NA RĘKACH

 

 

 

SZKOLENIE STANIE NA RĘKACH jest owocem naszych wieloletnich doświadczeń zarówno zawodniczych jak i trenerskich oraz chęci stworzenia szkolenia zapewniającego każdemu sportowcowi, czy pasjonatowi sportu, wszystkiego czego potrzebuje do stania się najlepszym w swojej dziedzinie. Tym razem bierzemy pod lupę STANIE NA RĘKACH, które rozłożymy na części pierwsze, omówimy dokładnie jego każdą część składową, żeby finalnie złożyć wszystko w całość.

PROGRAM SZKOLENIA:

  1. CZĘŚĆ TEORETYCZNA

  2. CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

  • Rozgrzewka ukierunkowana pod stanie na rękach

  • Ćwiczenia kształtujące prawidłową sylwetkę do stania na rękach

  • Etapy nauczania

 

DO KOGO JEST SKIEROWANIE SZKOLENIE:

  • pasjonaci Akrobatyki oraz Gimnastyki

  • osoby uprawiające sport m.in. CrossFit, Kalistenikę, Street Workout, Pole Dance

  • Trenerzy personalni

  • Tancerze

 

ORGANIZATORZY/PROWADZĄCY:

KONRAD OGÓREK - Trener Gimnastyki sportowej, sędzia gimnastyki sportowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej. 3 razy uczestniczył w programie Nadzieje Olimpijskie. Trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym. W 2011 roku przeszedł eliminacje do projektu w Chinach. 

Konrad na co dzień prowadzi grupę zawodników wyczynowych, którzy są jednymi z najlepszych gimnastyków sportowych w Polsce.

JAN ZAJDEL - Trener i pasjonat gimnastyki sportowej oraz akrobatyki .Doświadczony zawodnik i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej. Posiada licencję sędziego Polskiego Związku Gimnastycznego. Trener grup wyczynowych Double Mini Trampolin w klubie AZS AWF Wrocław. Poprowadził dużą ilość warsztatów gimnastycznych głównie we Wrocławiu.

 

MIEJSCE: Siłownia FIT POINT Oleśnica /koło Wrocławia

 

DATA: 25 kwietnia 2020

GODZINA: 10:00-13:00

CENA: 160 zł

*Zgłoszenia są przyjmowane do 05.04.2020 lub do wyczerpania miejsc.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz oraz opłacić szkolenie na konto organizatora podane drogą mailową w odpowiedzi zwrotnej po dokonaniu zgłoszenia.

LINK DO FORMULARZA ZAPISU:

https://forms.gle/z4FJjpv8egrQcPWZA

REGULAMIN SZKOLENIA:

1. Gwarancją udziału w szkoleniu jest ich opłacenie na konto podane drogą mailową przez life4gymnastics@gmail.com

2. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu 3 dni (lub mniej) przed ich rozpoczęciem, organizator nie zwraca kwoty wpłaconej za uczestnictwo.

3. Udział w szkoleniu mogą brać osoby pełnoletnie.

4. Istnieje możliwość uczestnictwa osób w wieku 15-17 lat po wcześniejszym przesłaniu kserokopii zgody rodzica/opiekuna na adres e-mail j/w.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i miejsca szkolenia z przyczyn od niego niezależnych.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z powodu zbyt małej ilości zapisanych osób bądź z przyczyn niezależnych. W tej sytuacji uczestnicy otrzymają zwrot pieniędzy w ciągu 10 dni od dnia odwołania szkolenia.

6. W sprawach niezawartych w regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego i odpowiednio obowiązujące przepisy prawa.

stanie_na_rękach_(1).png
bottom of page