top of page

INFORMACJE WYJAZDOWE AKRO CAMP 2022

INFORMACJE WYJAZDOWE AKRO CAMP 2022

23.07-02.08.2022r

Wyjazd:

KATOWICE -> Zbiórka 23.07.2022 o godz. 9:00 na parkingu Ul. Ceglana 67, 40-514 Katowice

Wyjazd o godz. 9:15

Powrót:

w dniu 02.08.2022r. wyjazd z Sycowej Huty ok godz.10:00 po śniadaniu. Przyjazd do Katowic w to samo miejsce zbiórki jak w dniu 23.07.

(mailowo oraz przez naszego FACEBOOKA LIFE4GYM i ART ACADEMY będziemy informować jak nam idzie na trasie i jaka jest planowana godzina przyjazdu)


Proszę zabrać ze sobą:

· Wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika oraz oświadczenie o zdrowiu dziecka w związku z COVID-19

· Maseczkę zasłaniającą usta i nos

· Legitymacje szkolną/dowód osobisty

· Wygodne stroje do tańca i akrobatyki, dużą ilość skarpetek, pełne sportowe buty, grubszą bluzę lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, klapki na basen, czapke na słońce, dodatkowy ręcznik na plaże, krem UV na słońce, krem/spray na komary

· OBOWIĄZKOWO: Jeśli dziecko przyjmuje jakieś leki proszę włożyć do osobnej kosmetyczki/koperty/worka i opisać imieniem, nazwiskiem i sposobem dawkowania. Do Karty Kwalifikacyjnej i ewentualnych leków można załączyć Książeczkę Zdrowia Dziecka bądź jej ksero. Niepełnoletni uczestnicy obozu nie mogą posiadać leków przy sobie w pokoju chyba, że jest to ustalone z kierownikiem obozu, który wyraził zgode.

· Informacja dla CHĘTNYCH młodszych uczestników - Kieszonkowe dla dzieci można włożyć do opisanej koperty (imię, nazwisko i kwota) i oddać kierownikowi obozu lub kadrze przed autokarem

Zasady bezpieczeństwa na zbiórkach wyjazdowych:

· Zbiórka wyjazdowa jest zorganizowana w miejscu zapewniającym przestrzeń dla zachowania dystansu społecznego, którego należy przestrzegać.

· Uczestnik wyjazdu oraz Rodzic odprowadzający dzieci na zbiórkę wyjazdową muszą być zdrowi, bez żadnych objawów choroby zakaźnej. W okresie ostatnich 14 dni przed rozpoczęciem obozu nie powinien zamieszkiwać z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.

· Rodzice odprowadzający dzieci nie mogą wchodzić do autokaru.


Ważna informacja dla rodziców - telefony

Na miejscu telefony dzieci są deponowane u wychowawców (wieczorem w dniu przyjazdu). Dzieci dostają telefony codziennie na ciszę poobiednią więc prosimy o kontakt z Państwa pociechami w tym właśnie czasie. Ma to na celu integracje grupy i lepszą zabawe na obozie. Prosze nam zaufać robimy tak od lat ;)

W razie konieczności kontaktu z dzieckiem prosze dzwonić do nas *Telefony na dole maila


Kierownicy Campu:


Konrad Ogórek Tel. +48 518 492 495

Katarzyna Nowak Tel. +48 518 492 495


www.life4gym.com
Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page