top of page

Regulamin zajęć Katowice - Owocowa

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Uczestnicy zajęć dobierani są pod względem wieku i umiejętności bądź stopnia zaawansowania do maksymalnie 15 osób w grupie.

2. Odpowiedni przydział uczestników do zajęć zależy od instruktora prowadzącego zajęcia.

3. Art Academy zastrzega sobie prawo do rozwiązania lub łączenia grup, zmiany godzin i terminów zajęć gdy liczba osób w grupie nie przekracza 7 osób.

4. Każdy uczestnik zajęć jest zobowiązany do stałej obecności na każdych zajęciach treningowych według grafiku.

5. Uczestnik bądź rodzic/opiekun jest zobowiązany do każdorazowego poinformowania w formie e-mail lub telefonicznie o uzasadnionej ( np. choroba lub wizyta u lekarza ) nieobecności na zajęciach.

6. Płatność za zajęcia powinna odbyć się z góry do 10 dnia każdego miesiąca, lub jeśli rozpoczęcie zajęć przez uczestnika nastąpiło w trakcie trwania miesiąca, do ostatniego dnia miesiąca.

7. Każde zajęcia w których uczestnik uczestniczy powinny być opłacone.

8.W przypadku nieobecności uczestnika zajęć (spowodowane jakąkolwiek przyczyną) nie obowiązuje pomniejszenie kwoty należnej za zajęcia oraz niewykorzystane wejście nie jest przesuwane o kolejny tydzień. Zajęcia można natomiast odrobić w okresie 4 tygodni od momentu nieobecności na zajęciach. Po okresie 4 tygodni zajęcia przepadają.

9. W miesiącu, gdy przypadają Święta Bożego Narodzenia, sylwester i ferie zimowe kwota nie jest pomniejszona do ilości odbywających się treningów. Kwota jest wyrównywana pod koniec trwania umowy w miesiącu czerwiec.

10. Podczas zajęć na sali mogą przebywać wyłącznie uczestnicy, instruktor oraz ewentualnie osoby wyznaczone przez instruktora.

STRÓJ

1. Każdy uczestnik zajęć akrobatyki i gimnastyki sportowej powinien posiadać wygodny strój sportowy oraz skarpetki.

2. Obowiązkiem na zajęciach są spięte włosy oraz brak jakiejkolwiek biżuterii m.in. kolczyki, pierścionki, łańcuszki.

O sprawach nie ujętych w Aneksie do Regulaminu decyduje Art Academy i prowadzący zajęcia.

WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Uczestnictwo w zajęciach (nawet jednorazowe) jest jednoznaczne ze zgodą na nieodwołane i nieodpłatne prawo wielokrotnego wykorzystywania zdjęć z wizerunkiem uczestnika zajęć, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmuje wykorzystywanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celach promowania oraz funkcjonowania zajęć Art Academy.

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST RÓWNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU ORAZ ZGODĄ NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page