Konrad Ogórek
Konrad Ogórek

Trener Gimnastyki sportowej, nauczyciel akademicki, sędzia gimnastyki sportowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej. 3 razy uczestniczył w programie Nadzieje Olimpijskie. Trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym. W 2011 roku przeszedł eliminacje do projektu w Chinach. Jest także instruktorem pływania i snowboardu.

press to zoom
Marcin Dmytrów
Marcin Dmytrów

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Wychowanie Fizyczne. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski, Uczestnik Nadziei Olimpijskich – Liberec (2008), Reprezentant Kadry Narodowej. Marcin jest Trenerem Gimnastyki Sportowej, Wieloletnim wychowawcą obozów sportowych i kolonii oraz Licencjonowanym sędzią Polskiego Związku Gimnastycznego.

press to zoom
Paula Kwiczala
Paula Kwiczala

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Sport. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Gimnastyce Sportowej. Od 16 lat związana z tą dyscypliną, początkowo jako zawodniczka aktualnie jako szkoleniowiec. Paula jest Trenerem Gimnastyki Sportowej, Wieloletnim wychowawcom obozów sportowych i kolonii oraz Licencjonowaną sędziną Polskiego Związku Gimnastycznego

press to zoom
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Choreograf Teatru Tańca "The Hoofers". Założycielka firmy „Art Academy” organizującej zajęcia i obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Uczestniczka wielu warsztatów w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

press to zoom
Agnieszka Nowak
Agnieszka Nowak

Młoda i niesamowicie zdolna tancerka wyróżniona dwukrotnie jako solistka w ,,Konkursie Teatrów Tańca" w Kieleckim Teatrze Tańca w roku 2016 oraz 2017. Agnieszka wyróżnia się nietuzinkowym stylem, który jest połączeniem hiphopu, contemporary i electro. Trwale uzależniona od tańca i muzyki, miłośniczka wszelkiego rodzaju gier i zabaw, lubiąca aktywny wypoczynek, umiejąca w każdych warunkach zagospodarować czasem podopiecznych w interesujący sposób. Z Agnieszką nie ma czasu na nudę, nigdy!

press to zoom
Wiktoria Ślizewska
Wiktoria Ślizewska

Wieloletnia, wszechstronna tancerka, specjalizuje się w technikach jazzowych (lirycal, contemporary, modern). Tańczy również klasykę, taniec współczesny, hip-hop, sexi dance, high-heels. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko uczęszczając do zespolu tanecznego "Fantazja" pod kierownictwem Sabiny Kołodziejczyk i Natalii Roter. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem Katarzyny Nowak uczęszczając na jej zajęcia w Novej Szkole Tańca w Katowicach oraz do Teatru Tańca "The H

press to zoom