Konrad Ogórek
Konrad Ogórek

Trener Gimnastyki sportowej, nauczyciel akademicki, sędzia gimnastyki sportowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej. 3 razy uczestniczył w programie Nadzieje Olimpijskie. Trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym. W 2011 roku przeszedł eliminacje do projektu w Chinach. Jest także instruktorem pływania i snowboardu.

Marcin Dmytrów
Marcin Dmytrów

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Wychowanie Fizyczne. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski, Uczestnik Nadziei Olimpijskich – Liberec (2008), Reprezentant Kadry Narodowej. Marcin jest Trenerem Gimnastyki Sportowej, Wieloletnim wychowawcą obozów sportowych i kolonii oraz Licencjonowanym sędzią Polskiego Związku Gimnastycznego.

Paula Kwiczala
Paula Kwiczala

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku Sport. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Gimnastyce Sportowej. Od 16 lat związana z tą dyscypliną, początkowo jako zawodniczka aktualnie jako szkoleniowiec. Paula jest Trenerem Gimnastyki Sportowej, Wieloletnim wychowawcom obozów sportowych i kolonii oraz Licencjonowaną sędziną Polskiego Związku Gimnastycznego

Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego NCK Kraków. Choreograf Teatru Tańca "The Hoofers". Założycielka firmy „Art Academy” organizującej zajęcia i obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wieloletnia tancerka Studium Tańca Współczesnego i Baletu „Arabeska” działającym w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wraz z zespołem została finalistką oraz laureatką wielu Festiwali i Przeglądów Tanecznych. Uczestniczka wielu warsztatów w kraju i za granicą m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Agnieszka Nowak
Agnieszka Nowak

Młoda i niesamowicie zdolna tancerka wyróżniona dwukrotnie jako solistka w ,,Konkursie Teatrów Tańca" w Kieleckim Teatrze Tańca w roku 2016 oraz 2017. Agnieszka wyróżnia się nietuzinkowym stylem, który jest połączeniem hiphopu, contemporary i electro. Trwale uzależniona od tańca i muzyki, miłośniczka wszelkiego rodzaju gier i zabaw, lubiąca aktywny wypoczynek, umiejąca w każdych warunkach zagospodarować czasem podopiecznych w interesujący sposób. Z Agnieszką nie ma czasu na nudę, nigdy!

Wiktoria Ślizewska
Wiktoria Ślizewska

Wieloletnia, wszechstronna tancerka, specjalizuje się w technikach jazzowych (lirycal, contemporary, modern). Tańczy również klasykę, taniec współczesny, hip-hop, sexi dance, high-heels. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko uczęszczając do zespolu tanecznego "Fantazja" pod kierownictwem Sabiny Kołodziejczyk i Natalii Roter. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem Katarzyny Nowak uczęszczając na jej zajęcia w Novej Szkole Tańca w Katowicach oraz do Teatru Tańca "The H